hebel

Nasza firma produkuje meble najwyższej jakości w oparciu o naturalne surowce. Kompleksowo wyposażamy domy prywatne, biura, hotele, restauracje, puby w meble i osprzęt według indywidualnych projektów. Naszą ambicją jest zaspokajanie oczekiwań i potrzeb najbardziej wymagających klientów. Na taką produkcję pozwala nam wysoko wykwalifikowana i doświadczona kadra oraz znakomite wyposażenie i nowoczesne zaplecze techniczne. Wraz z rozwojem firmy doskonalimy organizację wewnętrzną w oparciu o sprawdzone wzorce światowych firm meblarskich.

Firma przez ponad 20 lat utrzymuje się na rynku co jest niewątpliwie zasługą państwa - naszych klientów. To właśnie Państwo jesteście największymi promotorami naszych mebli, za co bardzo dziękuję i zapraszam ponownie do odwiedzenia naszego salonu meblowego w Poznaniu.

Wysoka jakość

Dużo uwagi przy produkcji mebli poświęcane jest jakości stosowanych materiałów. Duży nacisk kładziony jest na to, by zastosowane technologie i materiały były bezpieczne dla człowieka i środowiska naturalnego. Nie mniej ważna jest też staranność wykonania weryfikowana przez wewnętrzną kontrolę jakości.

Projekty mebli na wymiar

Od wielu lat nasza firma zyskuje przychylność Klientów za sprawą różnorodności stylistycznej i funkcjonalnej oferowanych produktów. Szeroki wybór wzorów i materiałów, pozwala harmonijnie urządzić niemal cały dom, od przedpokoju po salon, sypialnię, pokój młodzieżowy. W zależności od od potrzeb można zaaranżować wnętrza w nowoczesnym lub klasycznym stylu.